У Херсоні модернізують світлофори

2 года назад 0

На перехресті вулиці Суворова та проспекту Ушакова у Херсоні встановили LED-смужку на пішохідному переході. Вона змінює колір відповідно до сигналу світлофора. Наразі у нашому місті такий перехід для пішоходів перший, але не останній…
Обладнати пішохідний перехід додатковим освітленням у міському управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури і зв`язку вирішили ще минулого року. Це зробили для підвищення безпеки руху пішоходів, — розповіла начальниця управління Марина Віркун .
"В планах робіт управління ми передбачили 49, 5 тис грн на встановлення дублюючих світлофорних індикаторів для того, щоб зрозуміти подальше впровадження в Херсоні цього проєкту. Роботи виконуватись ТОВ "Спецбуд Херсон". Світлодіодні індикатори були надані миколаївською фірмою ТОВ "Електро інстал". Ми побачили позитивні відгуки від жителів міста", — говорить Марина Віркун.

За словами Марини Віркун, такі самі LED-світлофори встановлюватимуть і в інших місцях Херсона при проведенні капітального ремонту та модернізації світлофорів.
Суспільне.Херсон