У Херсоні на благодійному фестивалі для тварин зібрали 10 000 гривень

8 месяцев назад 0

Лотерея, пісні, танці, розпродаж речей та майстер-класи для дітей. У креативному просторі "Урбан-сад" у Херсоні провели благодійний фестиваль для тварин, на якому зібрали 10 000 грн. 

Фестиваль провела громадська організація "Help animals", яка опікується тваринами, безпритульними або травмованими. Трохи більше пів року тому 30 волонтерів об’єднались, щоб зробити Херсон безпечнішим і більш дружнім для собак і котів, — говорить голова громадської організації Ніка Краюшкіна.

"У нас вже давно ідея була познайомитися з містом, розповісти про наше  бажання, про нашу мету, а саме — як ми б хотіли наше місто зробити дружелюбним до тварин; розповісти про стерилізацію, розповісти про те, як вакцинувати тварин. Хочемо сказати, що тварини — вони не агресивні. Вони просто можуть бути ображеними на людей. Хочемо трохи підвищити рівень соціальної відповідальності у дітей. Ми б хотіли, щоб діти були на фестивалі, для того, щоб вони розуміли, що тварини — це живі істоти, в яких також є права".
Це — локація на фестивалі, де кожен охочий може взяти собі улюбленця додому. У притулку наразі 15 дорослих собак і 6 цуценят. Тут — тільки їх частина. Всі тварини вакциновані та стерилізовані, — розповідає волонтерка Юліана Полякова.

"Це Мася, вона потрапила до нас місяць тому. Насправді, дуже цікава історія. Це відбулось пару тижнів тому, коли ми отримали ключі від нашої нової території. Нам зателефонувала дівчина і повідомила, що їхали і побачили на трасі собак. Однією з них була Мася. Інша — її подруга Жасмін. Їй 2 роки. Вона більшою не стане. Важить 2 кг. Ідеальний варіант для подружки. Любить ласку, людей".

Херсонці мали змогу виграти приз і допомогти тваринам, взявши участь у благодійній лотереї. Один квиток коштував 50 грн, каже Анна Олексій. Говорить, у неї завжди були тварини, як тільки народилась, мама так виховувала, тому вона завжди дуже-дуже з турботою до них ставилася і ставиться. Каже, у Херсоні дуже багато тварин страждають через людей, через те, що вони не можуть стерилізувати або каструвати тварину. Тому додає, мають те, що маємо: рятувати тварин, які можуть загинути кожну хвилину. 

Це — інформаційна стійка. Тут містяни заповнюють анкети. Аміна Коваль розповіла, що з дитинства гроші, які батьки давали їй на походи у кіно чи на боулінг з друзями, вона віддавала у притулок.

"Кожен охочий сьогодні може заповнити анкету та стати нашим волонтером, тобто людина відмічає, як вона може нам допомогти в стерилізації тварин або транспортом, в які дні зможе допомогти. Будь-яка допомога буде нам доречною" , — розповіла Аміна.
Окрім танців і пісень, на фестивалі були майстер-класи з дефіле, розфарбування гіпсових фігур, розпродаж речей. Катерина Муравльова — учасниця фестивалю. Говорить, дізналась про цю зустріч від друзів, вирішила обов'язково прийти підтримати. Вважає, що це — дуже важлива тема і про неї треба говорити. 

Максим Новиков — учасник фестивалю. Говорить, так як у них вже є домашня тваринка, взяти ще не можуть, але матеріально можуть допомогти. Зараз літо, багато вільного часу, такі заходи об'єднують людей. Додав, тут можна знайти нових знайомих і гарно провести час. 
Під час лотереї було зібрано 10 000 грн. Гроші підуть на ремонт притулку. Раніше тут була пожежна частина. Багато років будівля стояла порожньою, наразі тут немає ні води, ні електрики. Волонтерам потрібне сухе приміщення, щоб перетримувати тварин після операції.

UA:Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.