У Херсоні на Острові хочуть побудувати ще один міст, набережну, аквапарк та багато 4-поверхівок

1 год назад 0

16 грудня у Херсоні відбулася презентація змін до Генерального плану Херсона, над проєктом працював Український державний науково-дослідний інститут проєктування міст «Діпромісто» ім. Ю.М.Білоконя.
Як повідомляється на сайті Херсонської міської ради, " надані пропозиції щодо зміни цільового призначення деяких виробничих територій, передбачено будівництво окружної дороги із західного передмістя та ще одного моста на Острів; враховані пропозиції міста щодо розташування сонячної електростанції, медичного кластера, сміттєпереробного заводу, оновлення каналізаційних мереж, виділення зелених зон, розвиток місць рекреації."
Документом передбачено часткове розширення набережної, а також будівництво набережної та аквапарку на Острові. Також розробники проекту пропонують створити брендову рекреаційну зону у Нижньодніпровському природному парку.
На презентації мер Ігор Колихаєв сказав, що вже давно думав над осучасненням території Острову та будівництвом нової набережної з підходами для міні-катерів та яхт, а також створенням цікавих зон для відпочинку:
«Я запрошую всіх архітекторів попрацювати над розробкою проектів для цієї території на Острові з розрахунком того, що там виділятиметься земля під перспективні будівництва 4-поверхівок. Пропоную створити групу управління проектами, до якої ви можете підключитись»
Кінцевий варіант змін до Генплану представлять під час річного звіту мера, який заплановано на кінець грудня.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.