У Херсоні на створення перинатального центру залучать кредитні кошти

2 года назад 0

Кошти на такий проєкт планують залучити через кредитну програму з відновлення України. Проєкт реалізовується через Міністерство розвитку громад та територій, кошти Європейського інвестиційного банку.
– Жодної мови про ліквідацію наявних двох акушерських відділень та пологового будинку не йде. Ми говоримо про об’єднання наявних ресурсів – як фахових, так і технічних, – в єдину комунальну установу.
На жаль, за останні кілька років статистика по кількості пологів у місті невтішна: якщо у 2017 році на світ з’явилось 3497 малюків, то минулого року – усього 2862, – зазначає в.о. заступника міського голови Роман Головня.
Новий перинатальний центр передбачає створення відділення дитячої реанімації, що дозволить невідкладно рятувати маленьких херсонців.Перинатальний центр такого рівня залучить пацієнтів із сусідніх областей, що дозволить залучити додаткові кошти НСЗУ.
Сьогодні, 28 січня херсонські депутати на сесії підтримали ідею створення єдиного міського перинатального центру. Таке рішення підтримав 31 депутат.
Пресслужба Херсонської міської ради