Наприклад, херсонець Ігор Колихаєв зранку відвідав службу в Храмі, а потім вже пішов на виборчу дільницю. Голосую за майбутнє нашого Херсона, за зміни на краще, на які так чекаємо ", — наголосив ІГОР Колихаєв .
Голови фракцій та лідери політичних сил у Херсонській обласній та міській радах висловили свою позицію з приводу загострення ситуації на Донбасі та дій країни-агресора щодо визнання ОРДЛО. Голова фракції... Подробнее
Окупаційна влада відкрила школу в тимчасово окупованому селі Бехтери Скадовського району Херсонської області, де організувала навчальний процес за російською програмою. Про це Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому... Подробнее
В художественной галерее "Синий кот" представили выставку работ выпускников детской художественной школы. Посвятили ее 40-летию учреждения и дню рождения Херсона. Свои работы присылали художники не только из Херсона —... Подробнее
Как сообщает управление общественных коммуникаций Херсонской облгосадминистрации, 10 ноября глава ОГА Юрий Гусев провел личный прием граждан. В частности, к руководителю области обратились жители херсонской многоэтажки, что на улице Кулика,... Подробнее