У Херсоні на залізничному вокзалі відкрили туристично-інформаційний центр

2 года назад 0

У Херсоні у приміщенні залізничного вокзалу відкрили туристично-інформаційний центр. Проєкт реалізований за ініціативи Всеукраїнського об`єднання Visit Ukraine.
До втілення проєкту приєдналися Укрзалізниця, облдержадміністрація та Регіональна туристична організація «Туризм Херсона», сказав голова правління Visit Ukraine Антон Тараненко. Таких центрів в Україні наразі чотири — 2 у Києві, 1 у Запоріжжі і тепер у Херсоні. За його словами, це — промоція локальної історії і Херсона, і області.
Віцепрезидент регіональної асоціації «РТО «Туризм Херсона» Микола Шаповал говорить, у центрі туристи зможуть дізнаватися будь-яку інформацію про цікаві місця Херсонщини.
" На телевізорі будуть показані цікаві туристичні локації області, крім цього, тут буде роздаткова продукція, яку можна буде брати безплатно. Турист приїхав, ось варіант — 10 місць для селфі в Херсоні та околицях. Взяв це із собою і потім це все реалізував ", — каже Микола Шаповал.

Цей центр зроблений коштом Visit Ukraine, сказав Антон Тараненко. За його словами, конструкція разом з інсталяцією обійшлася у 200 тисяч грн. Працівника оплачують також коштом Visit Ukraine, продукцію надало місто і локальні організації.
На питання, чому центр відкривають у момент, коли Херсонщина перебуває у «червоній» карантинній зоні, віцепрезидент регіональної асоціації «РТО «Туризм Херсона» Микола Шаповал відповів наступне.
" Для нас це період, щоб детально відпрацювати механізм. І коли у нас почнеться активний сезон, ми будемо на 100% готові ", — говорить Микола Шаповал.
Туристично-інформаційний центр працюватиме з 8-ї до 20-ї години.
Суспільне Херсон