У Херсоні обговорили плани реконструкції центрального проспекту міста

2 года назад 0

З цією метою вчора, 20 жовтня відбулася робоча зустріч міського голови Ігоря Колихаєва з представниками компанії EKSI Consulting за участю в.о. заступника міського голови Юрія Стельмашенка.
Під час зустрічі обговорювалася можливість залучення потенційних інвесторів до втілення різноманітних проєктів будівництва у Херсоні. Міський голова Ігор Колихаєв запропонував гостям кілька напрямків, які б могли їх зацікавити.

У ході зустрічі представники компанії EKSI Consulting вирішили розглянути у рамках співпраці реконструкцію проспекту Ушакова. Вони виявили зацікавленість щодо сприяння розробці, будівництву та фінансуванню цього проєкту.
Реконструкція проспекту Ушакова відбуватиметься «від фасаду до фасаду» з ремонтом дорожнього покриття, перенесенням комунікаційних мереж на зелені зони, облаштуванням велодоріжок, тротуарів, проведенням освітлення та відновлення зелених зон. У місті вже створена з цього питання робоча група.

«Ми будемо дуже раді, якщо ви зайдете в наше місто, створите тут нові робочі місця. Тому визначайтеся щодо співпраці та якнайшвидше розпочинайте роботу, щоб не було втрачено час — якщо ми хочемо разом зробити місто кращим, то зробімо!» , – зауважив міський голова Ігор КОЛИХАЄВ.
Курувати цей напрямок робіт буде в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко.

Пресслужба Херсонської міської ради