У Херсоні оштрафували дідуся, який продавав яблука

2 года назад 0

Представники Херсонської міської влади героїчно склали адміністративний протокол на дідуся, який продавав яблука на одній із вулиць Херсона, — пише Мост.
Фото опублікувало видання «Вгору», додавши, що штраф виписують працівники міської "Муніципальної варти". Хоча, наскільки ми вже зрозуміли, працівники варти носять уніформу, подібну до військових, а на фото люди, більш схожі на гопників, одягнені в традиційні костюми мешканців міських околиць.
Тож ми припускаємо, страшний злочин документували працівники Інспекції з благоустрою.
Ці фото викликали бурю коментарів у соцмережах: «Я хотів би подивитися, як ці охоронці виписують штраф баригам, які сигаретами торгують контрабандними))) Муніципальна стража…клоунада…» , — написав Олександр.
«Це до перших підстрачників. Розбіжиться та Варта аж бігцем. Купа стихійних ринків, а вони до діда причепилися. Наш мер як завжди не туди вступив. Потрібно запитати тих, хто в його партії — як це взагалі розуміти?» , — вважає Дмитро.
«Бідненький дідусь. На ці фото навіть дивитися соромно» , — пише Ірина. — «А хто це такі? Дід намагається вижити, а ці халяви протоколи катають. Тварі. Ущербні» , — вважає Костянтин.
Зважаючи на все, дідусеві доведеться сплатити адмінштраф, у районі тисячі гривень… Якщо у членів адмінкомісії, вистачить совісті його накласти, звичайно.