![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/02/5af1889c31fa494740030c731e03382b-544x450.jpg)
У Херсоні почали масштабну заміну білбордів на LED-екрани
2 года назад 0
Міський голова Ігор Колихаєв доручив замінити білборди на більш сучасні LED-екрани. На його думку, традиційні білборди є неестетичними, а от LED-екрани є сучасними та не псують вигляд міста.
“Тому підприємці міста продовжують заміну та встановлюють сучасні рекламні носії ”, – говорить начальниця управління маркетингу міста і туризму міськради Наталія Литвиненко.
До заміни готують декілька бордів на розі проспекту Ушакова та площі Свободи.
Варто зазначити, що подібні борди вже є на проспекті Ушакова. З приводу їх більшої привабливості можна довго сперечатися.
Але те, що біля проїжджої частини монтують LED-екрани, які дратують очі своїми яскравими кислотними кольорами, водіям автівок видається не дуже гарною ідеєю.
"Вгору"