У Херсоні створюють новий мурал

3 года назад 0

Цього разу на будівлі Херсонської бібліотеки №3 почали робити мурал. Ініціаторами цього проєкту став волонтерський рух "Будуємо Україну разом" та сама книгозбірня.
Володимир Рагульський впорядкував ескіз муралу, частину малюнків зробив сам, частину зробила херсонська молодь: " Я називаю його "Мрійник", тому що у нас тут є центральний персонаж. Він мріє і це його фантазії. Є щось від коміксу, є щось декоративне. Тому він такий різний, як мрії, як думки людини" , — каже Рагульський.
Автор ескізу додає, що мурал має певний філософський зміст: "Там є ідея, собака Павлович або Діоген, звісно ж сам Діоген, є три музи і є Фенікс. Образів багато і вони можуть як скластися у щось одне, так і не скластися – так і бути просто розрізненими образами. Але так чи інакше це все про думки, все це про ідеї, про відродження якесь навіть".

Мурал роблять за грантові кошти. Так само, як і молодіжний простір, вхід до якого і облаштовують зараз у вигляді муралу. У майбутньому молодіжному просторі з вересня почалися ремонтні роботи. Зараз тут встановлюють гіпсокартон, потім проведуть декоративний ремонт і облаштують молодіжний простір, який має відкритися у грудні, — сказала регіональна представниця "Будуємо Україну разом" Анна Свинаренко.
Суспільний.Херсон