У Херсоні тепла погода протримається недовго. Головний синоптик області прогнозує похолодання

3 месяца назад 0

До 20 градусів тепла вдень. Від сьогодні у Херсоні на кілька днів встановиться справжня весняна погода, розповів Суспільному начальник Херсонського обласного гідрометеорологічного центру Юрій Кіріяк. Яку погоду очікувати далі та чи надовго у місті затримається весняне тепло дізнавалися кореспонденти  .
У парках зелена трава, квітнуть першоцвіти та дерева. Від сьогодні у Херсоні температура повітря становитиме до 20 градусів тепла вдень, розповів начальник обласного гідрометеорологічного центру Юрій Кіріяк.

"З 24 і по 28 березня ми очікуємо доволі комфортні погодні умови, тобто денні температури в межах 17-20 градусів тепла, це доволі комфортно. Справжня весна, тому можемо насолоджуватись цією погодою", говорить Юрій Кіріяк. Херсон. Первоцвіти у парку міста, 24 березня 2023 Фото: Суспільне Херсон
Кінець березня  початок квітня за прогнозами синоптиків має бути прохолодним. Після кількох днів теплої весняної погоди, температура повітря знизиться.

"Десь після 28-29 буде зниження температури з нічними показниками десь в районні 0, тобто знову падіння температури фактично на 20 градусів. Цей період з денними температурами десь 5 градусів тепла, а нічними близько 0 протримається аж до початку квітня", розповів керівник обласного гідрометцентру. Херсон. Металевий знак "Я люблю Херсон" у парку, 24 березня 2023 Фото: Суспільне Херсон
Температурні коливання у 20 градусів для Херсонської області звичні, каже Юрія Кіріяк. А що стосується метеорологічної весни, то вона цього року спостерігалась фактично весь рік.

"Що стосується метеорологічної зими, то цього року вона практично не наступала, тобто ми не зафіксували стійкого переходу через 0 градусів, були короткочасні зниження температури, але в справжньої метеорологічної зими на території Херсонської області не було", повідомив Кіріяк.
Аналогічна синоптична ситуація в області, додає Кіріяк, спостерігалась 2 роки тому  з 2019 на 2020 рік.

"Це вже стає нашою звичайною справою, бо глобальне потепління і його наслідки ми відчуваємо на території нашої області",  розповів головний метеоролог області.

Також згідно з прогнозами обласного гідрометеорологічного центру, у наступні десять днів не очікується значних опадів та посилення швидкості вітру.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.