У Херсоні триває благодійний ярмарок

10 месяцев назад 0

Про ярмарок, в рамках якого збирають допомогу двом маленьким дівчинкам, хворим на спинну м’язову атрофію, на фейсбуці повідомляє Юрій Рожков:

– Друзі, давайте на Новий рік подаруємо життя! Так, саме життя двом маленьким дівчаткам Марійці Сахно та Аделінці Мотенко
Звичайно, ми не Боги і не святі, але чарівниками цілком можемо стати для хворих на СМА діток!  Для цього треба назбирати кошти на укол “Золгенсма”

Мій #благодійний_ярмарок ще триває. Залишилось 5 наборів дезінфекційних засобів по 400 грн. Вони виготовлені на моєму підприємстві, тож, за якість ручаюсь своєю репутацією! Нагадаю, що саме входить до кожного набору:
деззасіб MDA-72+ (60 мл)
деззасіб MDA-72+ (240 мл)
мило антибактеріальне з екстр. подорожника MDS 30 (400 мл)
антибактер. засіб для миття посуду MDР 100 (950 мл)
антибактер. рідкий засіб для прання MDW 55 (1 л)
деззасіб концентрат 1:100 для миття підлоги і поверхонь MDF 100 (1 л)
Усі кошти одразу надходять на картки батьків. Посилання на Фейсбук сторінку Дар’ї Сахно: https://www.facebook.com/sakhnodaria
та Наталі Мотенко : https://www.facebook.com/profile.php?id=100010206615159
Батьки дівчаток благають про допомогу!

 Ситуація зі збором коштів у цих родин абсолютно різна: на вакцину Маші зібрали 95% від вартості, а на таку ж вакцину для Адель змогли зібрати зовсім мало. Але кожна дитина має жити повноцінним життям!
 Агов, друзі, волонтери, підприємці! Давайте ще раз, усі гуртом підтримаємо крихіток. А заодно собі чи рідні під ялиночку придбаємо набір дезінфікуючих засобів. Все одно вони у господарстві завжди потрібні!
Надсилайте скрін оплаченої квитанції і мої помічники привезуть набір (по Херсону безкоштовно). 15 з 20 таких пакунків вже передані, а кошти зараховані на картки батьків Марійки і Аделінки

Не зупиняємось!


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.