У Херсоні відбувся фестиваль «Великдень разом»

3 года назад 0

Фестиваль "Великдень разом" відбувся у Херсоні. До обласного центру приїхали 30 студентів з різних міст України. 

Фестиваль "Великдень разом" проводиться увосьме. До цього студенти вже побували у Сумах, Запоріжжі, Львові, Мелітополі, — розповідає координаторка проєкту  Софія Гаркот. 

" Мета фестивалю – це на базі християнських цінностей об’єднання християн з усіх куточків України" , — каже Софія. У програмі фестивалю майстеркласи для дітей та дорослих з писанкарства, виготовлення листівок, коників-мотанок .Навчає дітей робити ляльок-мотанок Анастасія Бохенко- студентка Українського католицького університету. 

"Зараз ми робимо майстерклас "Ляльки-мотанки" для дітей – це дуже давня традиція. Ляльки з тканини вони працювали з давніх-давен як обереги для дітей в українських сім’ях. Приблизно на ляльку йде 5-7 хвилин і виходить класний результат" , — розповідає Анастасія.
 Вперше бере участь у фестивалі Христина Клімаш. Говорить, вирішила цьогоріч провести Великдень з користю для інших. 

" Я вважаю, що дуже цінно поширювати українські  традиції для молоді, щоб потім ця молодь могла навчити своїх дітей і поширювати також українські традиції, бо це дуже важливо сьогодні",  — каже Христина.Херсонці діляться враженнями від фестивалю.

" Це дуже захоплююче. Поки ти зробиш одне, потім ще інше – це так цікаво", — каже Вікторія.

UA:Херсон