У Херсоні відбувся навчально-методичний семінар «Профілактика шкідливих звичок молоді».

6 лет назад 0

У семінарі взяли участь керівник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, соціальні педагоги та психологи закладів освіти області.

Ярослав Шанько розповів присутніми про результати профілактичної та практичної роботи працівників ювенальної превенції щодо виявлення правопорушень, вчинених неповнолітніми та відносно них. З початку року поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності 37 суб’єктів підприємницької діяльності, які продавали неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби. 25 дорослих притягнуті до відповідальності за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння. У відношенні 29 неповнолітніх складені адміністративні протоколи за паління тютюнових виробів у заборонених місцях. Щодо 26 неповнолітніх складені адміністративні протоколи за появу в громадських місцях у нетверезому стані. 

Крім того, присутні обговорили епідситуацію з ВІЛ-інфекцією/СНІДом та проблему наркоманії, як найкоротший шлях зараження ВІЛ. Також учасники семінару дізналися про впровадження у закладах освіти області антиалкогольної профілактичної програми «Сімейна розмова». Присутні домовилися проводити більше профілактичних занять у навчальних закладах з метою захистити підростаюче покоління від вживання алкоголю, тютюнових виробів та наркотичних речовин. 

Працівники відділу ювенальної превенції разом з педагогами та психологами закладів освіти продовжать спільну роботу по профілактиці правопорушень і шкідливих звичок серед молоді, а також по формуванню в учнів норм здорового способу життя.

Відділ комунікації поліції Херсонської області