У Херсоні відкрили новий навчальний центр з деревообробки

2 года назад 0

Перший на Херсонщині навчально-практичний центр з деревообробки відкрився у Вищому професійному училищі № 2 обласного центру.
Його створення профінансували з державного та муніципального бюджетів, виділивши на це понад два мільйони гривень, і ще 428 тисяч заробили на це в самому професійному училищі. На ці кошти облаштували повністю комп’ютеризований клас з теоретичної підготовки та цілий виробничий комплекс із вісьмома новими верстатами австрійського виробництва. Вони забезпечують усі технологічні операції з деревиною, і при цьому дуже тихі та безпечні. Вони не простоюють: після тижневого стажування учні вже отримали перше замовлення на виготовлення двадцяти дерев’яних дверей для іншого навчального закладу. Та що казати про двері – навіть оригінальний аншлаг центру місцеві умільці власноруч виготовили.
Хоча столяри й верстатники, котрі проходитимуть підготовку у навчально-практичному центрі, повинні вміти працювати і на верстатах старого зразка, наголосив на відкритті центру директор ВПУ № 2 Олександр Супрун . Адже далеко не всі фабрики та майстерні України, де після закінчення училища працюватимуть його випускники, можуть собі дозволити устаткування такого класу, як у навчально-практичному центрі.
І до речі: той НПЦ у закладі, що готує будівельників та ремонтників, уже четвертий за рахунком! Не дивно, що вчитися тут мріє багато хлопців та дівчат – тільки цього навчального року сюди вступило двісті колишніх школярів!
Так виглядає новий навчально-практичний центру у ВПУ-2 Херсона
Австрійські верстати у Херсоні марно не простоюють
У новому класі теоретичної підготовки

Сергій ЯНОВСЬКИЙ Голос України