У Херсоні відкрили виставку міських пейзажів та натюрмортів

2 года назад 0

24 грудня обласна організація національної спілки художників України поповнилась 5 новими митцями. У Виставковій залі відкрили експозицію їхніх робіт.
Олена Мироненко, Олександр Танасюк, Костянтин Терещенко, Юлія Балуда та Сергій Сєрко – це нові представники Херсонської обласної організації Національної Спілки художників України. Кожний працює у своїй авторській манері та техніці і використовують різні матеріали, розказує голова спілки Олександр Ковач. В експозиції представлено 80 їхніх робіт. Це пейзажі, портрети, натюрморти.

Юлія Балуда спочатку працювала, як художниця-лялькарка. Зараз створює абстрактні полотна. Розказує, що у роботі використовує паперові залишки – газети, крафт, журнали та уживані книжки. Її картини нагадують колаж.
Напевно я до цього йшла пів свого життя. Як почала вчитися. Як закінчила університет, я не була ще готова ні морально, ні фізично. Зараз, як кажуть, я дозріла. Цього року захотілося приєднатися до обласної спілки", — каже художниця.
Уважно кожну роботу розглядає Іван Шевченко. Він частий відвідувач виставок, як персональних, так і колективних.
" Я подивився роботи Юлії Балуди. Я її особисто знаю і творчість її мені подобається. Враження наразі дуже приємні ", — каже Іван Шевченко.
Сергій Сєрко – себе називає вуличним художником, який почав малювати на полотні. Працює у стилі неошамонізм. Природа і людина, які містично поєднані між собою – головні образи художника.
Костянтин Терещенко у своїх роботах досліджує межі реальності. Творчість відносить до напрямку візіонерського мистецтва і магічного реалізму.
Полюбляю психологічну документалістику. Полюбляю яскраві кольори. А сюжети у мене чарівні", — каже художник Костянтин Терещенко.
Олександра Танасюк — художник живописець. У творчості полюбляє різноманітність. Є учасником багатьох як міжнародних, так і всеукраїнських виставок.
П'ята нова представниця обласної спілки Олена Мироненко. Вона полюбляє натюрморти, пейзажі та міські пейзажі. На роботу жінку надихає навіть незначна деталь.
Вступ у спілку це певний крок і підсумок для мене. Я дуже задоволена. Десь з 2014 року я почала активне творче життя. Брала участь і виставках. Були у мене і персональні", — говорить Олена Мироненко.
Експозиція у виставковій залі працюватиме до 31 грудня.
Суспільне Херсон