У Херсоні відкрито стаціонарний Центр допомоги врятованим

3 недели назад 0

Отримати комплексну соціально-психологічну допомогу від кваліфікованих спеціалістів отримали можливість мешканці Херсона. У місті почав роботу Центр допомоги врятованим. Він відкритий з понеділка по пʼятницю з 9:00 до 16:00.
Про це повідомляєКонгрес місцевих та регіональних влад при президентові України.

Про важливість відкриття Центру розповів партнер програми та представник від UNFPA в Україні  Діана Массімо .
«Війна завдає травми, з якими часто складно впоратися самотужки. Саме тому для нас вкрай важливо, щоб доступ до якісної психологічної та соціальної підтримки був у якомога більшої кількості людей. Відкриття Центру допомоги врятованим у Херсоні у стаціонарному форматі означає, що сервіс стає ще доступніший. Дякуємо Уряду України та міжнародним партнерам, які допомагають українцям у такі непрості часи» , – зазначила вона.

Водночас у Херсоні продовжує працювати мобільний Центр допомоги врятованим, який відкрився минулого року. Завдяки допомозі від уряду Іспанії у вигляді нового автомобіля, фахівці можуть надавати допомогу всім громадам регіону.

За консультацією можуть звернутися переселенці, місцеві жителі та всі, хто потребує допомоги.

Центр допомоги врятованим у Херсоні створено за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та за підтримки численних місцевих та міжнародних партнерів.