У Херсоні відзначають Міжнародний день сім’ї 15 травня

2 недели назад 0

День сім'ї — одне з найзворушливіших свят. Довгий час день сім'ї Україна відзначала 8 липня, але цього року дата святкування змінилася.
Розповідаємо, чому, коли тепер відзначають День сім'ї в Україні 2024 і про його традиції.
Коли День сім'ї 2024 в Україні
У 2023 році в Україні відзначали два сімейні свята:
15 травня — Міжнародний день сім'ї;
8 липня — український День сім'ї (День родини).
До того ж останню дату, 8 липня, святкували з 2011 до 2023 року і вона збігалася з російським Днем сім'ї, любові та вірності. В українському суспільстві склалися різні погляди щодо доцільності його святкування.
День сім'ї — традиції
Сім'я — найдорожче, що є в житті. Особливо її цінність відчуваєш зараз, у нелегкий воєнний час. У День сім'ї традиційно відбуваються просвітницькі та святкові заходи — тематичні конференції, благодійні акції, концерти. У Міжнародного дня сім'ї щороку змінюється тема свята — наприклад, проблеми бідних сімей, культура здорового життя в сім'ї, виховання дітей, сімейні традиції тощо.
Але головне завдання цього дня — приділити увагу дорогим серцю людям. Влаштуйте у свято сімейний обід або вечерю, вирушайте разом на пікнік, згадайте всі разом своє генеалогічне дерево. А якщо немає можливості зустрітися з рідними, то постарайтеся зателефонувати їм і сказати "Люблю" і "Спасибі" за все світле і хороше, що вони подарували нам.