![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/10/c84afdff2e1e80423eb43f3cad5e4b02-667x450.jpg)
У Херсоні вітали людей «золотого» віку
3 года назад 0
Кожен вік чудовий по-своєму! А "золотий" вік ще й сповнений досвідом, мудрістю і розумінням справжнього, — переконаний депутат Херсонської міськради, лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков:
Сьогодні у Херсоні чевствували саме таких! Поважних і дорогих — у бібліотеці, кафе, школах і просто вдома — Юрій Рожков продовжує вітати шановних, поважних херсонців "золотого віку".
Бо і сьогодні, і вчора, та й щодня вони чекають уваги й підтримки. Приділити її не важко! Вислухати, обійняти, купити продукти, допогти… А іноді просто поцікавитись самопочуттям!
— наголосив Юрій РОЖКОВ