![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/04/92c6c5b82d30bd96bd7b21b3dc71fd5c-667x450.jpg)
У Херсоні вже активно готуються до наступного опалювального сезону
3 месяца назад 0
Херсонська міська військова адміністрація залучила благодійників до зміцнення енергетичної безпеки громади.
Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.
Два котли, отримані від USAID, вже змонтовані і встановлені, третій – на підході. Це нове сучасне обладнання для котелень міського комунального підприємства, які постраждали внаслідок затоплення через підрив Каховської ГЕС та зазнали пошкоджень через постійні ворожі обстріли.
Допомога надходить у рамках проєкту USAID "Енергетична безпека". Ми дякуємо нашим партнерам за таку потужну підтримку, яка дозволить забезпечити херсонців теплом в осінньо-зимовий період!