У Херсоні волонтери безкоштовно у травні стерилізують та вакцинують вуличних тварин

10 месяцев назад 0

З 1 по 7 травня у Херсоні відбуватиметься безкоштовна стерилізація та вакцинація від сказу безпритульних тварин: кішок, котів, кобелів від 3-х місяців. Вагітні тварини — в першу чергу.

Через війну кількість тварин, що потребують фахової допомоги, збільшилась у кілька разів. Якщо популяції бездомних котів та собак не контролювати, чотирилапих стає все більше, і з’являється ризик їхнього здичавіння. Щоб цього уникнути, низка організацій займається стерилізацією тварин, .

Для тварин, які не мають опікунів і домівок надаватиметься послуга з перетримки на одну добу.

Організація та фінансування проєкту: БФ «12 вартових» та німецький благодійний фонд «Tiernothilfe Ukraine e.V.» у виконанні проєкту «Доступна стерилізація».

Безкоштовна допомога тваринам надаватиметься на базі Херсонської районної державної лікарні ветеринарної медицини, за підтримки управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

У ХМВА звертають увагу, що фахівці у першу чергу стерилізацію проводитимуть для БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН та працюватимуть з місцевими зооволонтерами.

Запис на стерилізацію домашніх тварин виключно з 13:00 – 17:00 за номерами: 098-518-81-74 та 093-570-74-07. Якщо ви не змогли зв’язатися, вам обов’язково перетелефонують!

Стерилізація — єдиний гуманний спосіб скоротити численність безхатніх, знедолених війною тварин. Будьте свідомими та небайдужими!