У Херсонському державному університеті вирішували проблеми докторів філософії

3 года назад 0

Сьогодні у Херсонському державному університеті відбулися збори гарантів освітніх програм (ОП) по підготовці докторів філософії, які подані на акредитацію в 2020-2021 н.р.
Питаннями акредитаціїї в освітньому закладі опікується проректор із навчальної та науково-педагогічної роботи Віталій Кобець. У рамках семінару проректор представив присутнім презентацією та детально розповів про основні етапи підготовки та проходження акредитації. Враховуючи попередній досвід, доповідач об’єднав всі зауваження експертів та сформував перелік основних вимог, на які варто звернути увагу, аби у майбутньому успішно пройти перевірку. А їх у поточному навчальному році освітній заклад чекає чимало.
Проректор акцентував увагу гарантів на роботі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, яке займається безпосередньою акредитацією освітніх програм. «Мета семінару – підготовка гарантів. Надати слушні рекомендації та допомогти зрозуміти всю процедуру проходження акредитації. Тож ми провели перше із трьох засідань» , – зауважив Віталій Миколайович.
У ході семінару учасники задавали питання та отримували ґрунтовні відповіді.
Наступна зустріч відбудеться 18 вересня. Гаранти зможуть поставити питання що труднощів, які виникли під час заповнення відомостей самооцінювання. Останнє засідання планують провести 30 вересня. Його присвятять перевірці критеріїв, що будуть перевірятися акредитаційною комісією.
Пресцентр ХДУ