У Херсонському держуніверситеті активно реалізують освітній проєкт

2 года назад 0

У Херсонському державному університеті триває дистанційна робота — активно реалізовується освітній проєкт «Академічний міст».
Це можливість для спільноти університету в онлайн-форматі поспілкуватися і подискутувати з провідними українськими й світовими вченими на різноманітні теми.
Так, другим лектором проєкту «Академічний міст» став Микола Боровик – докторант, співробітник Меморіалу «Концентраційний табір Захсенбург». Науковець прочитав міні-лекцію, яка викликала жваву дискусію – «Хто створив «радянські нації». Радянська національна політика в публічному та науковому дискурсах».
Зазначимо, що активно до марафону таких онлайн-зустрічей долучаються не лише представники ХДУ, а інших освітніх закладів й наукових установ нашої країни.
Хоча теми лекцій переважно історичного спрямування, однак у спілкуванні з провідними вченими України й світу беруть участь науковці з різних галузей – психології, лінгвістики, географії, культурології тощо.
Свою зацікавленість у проєкті проявляє й молодь – студенти і аспіранти, які також є доволі активними учасниками дискусій та обговорень питань, порушених під час зустрічей.
Пресцентр ХДУ