У Херсонському держуніверситеті активно впроваджується цифровізація

2 года назад 0

В Науковій бібліотеці Херсонського державного університету відбулася презентація електронного сервісу «KSU24». Представники ректорату, декани, керівники відділів зібралися, аби оцінити можливості додатку.
«KSU24» – це сервіс, який стане ефективним інструментом для забезпечення бізнес-процесів університету, в першу чергу, пов’язаних з освітнім процесом.
Автором ідеї та методології виступив ректор ХДУ Олександр Співаковський, який зазначив, що система стане невід’ємною складовою для всієї спільноти університету.
«Ми чітко розуміємо, що частину бізнес-процесів потрібно переносити в зручний додаток, інтегрувати їх з наявним інструментарієм та масивом інформації. Тільки цифровізуючи бізнес-процеси, створюючи відповідні комфортні умови для співробітників та студентів ми будемо конкурентні», – зазначив ректор.
Так, наразі в освітньому закладі декани, кафедри, відділи адмініструють велику кількість процесів, володіють величезним масивом інформації. «У нас є Інформаційно-аналітична система (ІАС), платформа КSUonline, інструментарій для проведення рейтингування викладачів, система дисциплін вільного вибору, опитування, управління аудиторним фондом. Новий проєкт має все це синхронізувати. Він створений для зручності студентів, ефективної роботи менеджерів – проректорів, деканів, завідувачів кафедр, і дає можливість оперувати актуальною та правдивою інформацією. Він не тільки на поточний час, а й на майбутнє», – наголосив Олександр Співаковський.
Розробкою сервісу займалися співробітники відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури університету під координацією проректорки з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталії Кушнір. Тестують додаток з травня студенти факультету комп’ютерних наук, фізики та математики.
У ході заходу керівник відділу Олександр Лемещук презентував можливості проєкту. У кожного співробітника та студента буде особистий кабінет, згідно з яким відображатиметься розклад, склад групи та відповідні права і можливості. Кожен отримає поточну інформацію в режимі онлайн. Система двомовна – англійська та українська. Планується внести до застосунку студентський квиток, перепустку співробітника та ковід-сертифікат. Також розробники працюють над співпрацею з компанією «Дія», аби отримати можливість авторизації через електронний сервіс.
Наразі секретарі деканатів працюють над реєстрацією студентів та внесенням необхідних даних. Незабаром уся спільнота Херсонського державного університету користуватиметься електронним сервісом «KSU24».
«Зробити «KSU24» якісним продуктом – наше спільне завдання», – підсумував Олександр Співаковський.
Пресцентр ХДУ