У Херсонському держуніверситеті для хореографів оновили танцювальну залу

2 года назад 0

19 листопада у Херсонському державному університеті відбулося відкриття оновленої хореографічної зали «Фестивальна». Відтепер заняття студентів-хореографів та дитячої хореографічної школи ХДУ проходитимуть в комфортних і сучасних умовах.
Сьогодні на заняття з хореографії до дитячої школи завітав ректор ХДУ Олександр Співаковський, проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник, проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов, декан факультету культури і мистецтв Микола Левченко, завідувачка кафедри хореографічного мистецтва Алла Рехліцька.
Ректор ХДУ Олександр Співаковський наголосив, що Херсонський державний університет завжди всіляко сприяє розвитку юних обдарувань. Адже саме вони – майбутнє України!
Цьогоріч дитяча хореографічна школа при Херсонському державному університеті святкує 20-річчя. Ці роки були наповнені яскравими, творчими подіями, концертними виступами, візитами різними містами країни, участю у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
За останні роки дитяча школа брала участь у багатьох конкурсах, де посідала призові місця. Про це свідчать численні грамоти та дипломи.
Опікується маленькими талантами та є художньою керівницею старша викладачка кафедри хореографічного мистецтва факультету культури і мистецтв Ганна Ходос.
У свою чергу, вихованці дитячої хореографічної школи та їх батьки висловили вдячність керівництву університету за турботу. Адже за їх словами у залі стало тепліше й світліше.
Відтепер студентам-хореографам факультету культури і мистецтв та вихованцям дитячої хореографічної школи ХДУ приємніше займатися улюбленою справою.
А наприкінці сюрпризом для гостей був танок від вихованців дитячої хореографічної школи.
Пресцентр ХДУ