У Херсонському держуніверситеті об’єдналися заради збереження та популяризації української мови

2 года назад 0

"Наша сила – в єдності!" — стверджує ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський, де сьогодні близько 500 студентів, викладачів, співробітників, випускників університету, слухачі «Університету третього покоління» об’єдналися заради збереження та популяризації української мови:
— Одночасно на 8 локаціях університету ми всі разом писали диктант національної єдності, який вже 21 рік поспіль проходить 9 листопада з нагоди Дня української мови та писемності.
Це дуже зворушливо! У наш час гаджетів, голосових та відеомеседжів ми взяли звичайні ручки, листи паперу, слухали та записували чудовий текст, який читав письменник Юрій Андрухович. Кажуть, трохи зашвидко читав.
Упевнений, сенс таких загальнодержавних акцій саме в об’єднанні людей, які поважають мову, традиції, свій народ… Коли ми разом, коли є команда та підтримка, то помилки не страшні. Які б вони не були – орфографічні, синтаксичні чи управлінські, життєві. Все можна виправити — було б бажання! — запевнив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.