У Херсонському держуніверситеті організують освітній процес в умовах воєнного стану

1 месяц назад 0

Вчора, 21 квітня у Херсонському державному університеті відбулося засідання науково-методичної ради під головуванням проректорки з навчальної та науково-педагогічної роботи, голови науково-методичної ради Дар’ї Мальчикової. Засідання відбулося із запрошенням гарантів освітніх програм
Голова НМР Дар’я Мальчикова доповіла про хід підготовки до 2022/2023 навчального року. Зокрема, вона надала роз’яснення щодо поточних питань організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.
Керівниця навчального відділу Вікторія Яценко доповіла про підготовку до атестації здобувачів вищої освіти, переліку освітніх програм, спеціальностей і кваліфікацій для випускників 2021/2022 навчального року першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, підготовку документів про вищу освіту здобувачів. Вона зазначила основні дати щодо підготовки та проведення атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти (1 рік 9 місяців) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання.
Керівниця навчально-методичного відділу Тетяна Корнішева надала інформацію про координацію роботи щодо подання необхідних документів на подовження дії умовної акредитації освітньої програми «Міжнародне право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у ІІ семестрі 2021/2022 н.р. Про підготовку до вступної кампанії 2022 року доповіла керівниця відділу Приймальна комісія Надія Стародубець. Вона ознайомила присутніх з особливостями вступної кампанії 2022 року.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.