У Херсонському держуніверситеті підбили підсумки вступної кампанії для вступників з ТОТ

3 недели назад 0

24 вересня у Херсонському державному університеті завершилася друга хвиля вступної кампанії-2021 через освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна».
Цьогоріч освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» розпочали свою роботу з 7 червня. До 20 вересня молодь подавала документи, до 22 – складала вступні іспити.
Зазначимо, що процедура вступу через освітні центри для осіб з тимчасово окупованих територій проходить за спрощеною процедурою (квота-2). Студентам необхідно було подати заяву, заповнити освітню декларацію і скласти 2 іспити – з української мови та історії України у Херсонському академічному ліцей імені О.В.Мішукова Херсонської міської ради при ХДУ. І третій профільний іспит, за обраною освітньою програмою, вступники складали на базі нашого освітнього закладу.
Більш детально про результати вступної кампанії розповіла керівниця освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» Тетяна Казакова. Так, цьогоріч до Херсонського державного університету зараховано 6 вступників з ТОТ.
«Чотири особи вступили на І курс бакалаврату, двоє – успішно склали атестацію, підтвердили здобуту кваліфікацію і вступили на IV курс бакалаврату. Всі вступники з Криму», – прокоментувала керівниця центрів.
Серед факультетів, що обрали вступники з Криму, – педагогічний факультет, факультет бізнесу і права, факультет української й іноземної філології та журналістики, факультет культури і мистецтв.
Тетяна Казакова наголосила, що студенти з Криму навчаються на бюджетній формі та можуть отримувати соціальні стипендії за умови наявності довідки внутрішньо переміщеної особи – близько 1200 гривень на місяць. І мають можливість проживати у гуртожитках Херсонського державного університету.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.