У Херсонському держуніверситеті показали "Світлини для героїв"

2 года назад 0

Відкриттям фотовиставки під такою символічною назвою в Херсонському державному університеті розпочалася низка заходів, присвячених Дню захисника України та Дню українського козацтва.
«Світлини для героїв» – це своєрідна подяка нашим воїнам, нашим героям, які захищали та продовжують захищати Україну на сході.
«Герої не вмирають! Навіть ті, які пішли з життя. Важливо пам’ятати свою історію та тих, завдяки кому ми живемо під мирним небом, маємо можливість працювати і будувати своє майбутнє», – наголосив ректор ХДУ Олександр Співаковський.
Керівниця Українського культурного центру ХДУ Світлана Думинська зазначає, що такі заходи та проєкти сприяють збереженню пам’яті про наших воїнів-земляків. Вона провела паралель між молодими людьми, які здобувають освіту в нашому виші та тими, хто обрав шлях захищати країну на сході.
Фотопроєкт «Світлини для героїв» був створений чотири роки тому у рамках обласної патріотичної акції «Герої ХХІ століття». Організатором виставки виступив український культурний центр гуманітарного відділу ХДУ.
Ідея створення фотосесії виникла після знайомства з бійцями батальйону «Херсон». Їхні розповіді стали поштовхом для фотосесії на мальовничих локаціях нашого міста у колі сім’ї.
На світлинах зображені захисники у військовій формі з усмішкою на обличчі. Адже поряд рідні люди. Такими наших героїв побачила фотографиня Валентина Моісеєва.
Зазначимо, що фотовиставка «Світлини для героїв» триватиме у холі головного корпусу ХДУ протягом тижня. І ознайомитися з нею може кожен охочий.

Прес-центр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.