У Херсонському держуніверситеті проводять екскурсії для майбутніх вступників

3 года назад 0

З початком навчального процесу у Херсонському державному університеті активізували проведення оглядових екскурсій для потенційних вступників – учнів старших класів. 22 вересня, до нашого освітнього закладу завітали учні 10-11 класів Дудчанського загальноосвітнього об'єднання «Дитячий садок-школа I-III ступенів – позашкільний заклад» Милівської сільської ради Бериславського району Херсонської області.
Захід організовано за ініціативи Гуманітарного відділу Херсонського державного університету.
На зустрічі зі старшокласниками була присутня представниця Приймальної комісії ХДУ Світлана Скребовська. Вона ознайомила потенційних вступників з широким спектром освітніх програм, на яких вони можуть навчатися у майбутньому. Також фахівчиня наголосила, що у січні стартує реєстрація на ЗНО. Тож вже зараз варто замислитися над факультетом та освітньою програмою й обрати предмети, необхідні для вступу.
У свою чергу, співробітниця Гуманітарного відділу Анастасія Самойленко зазначила, що у ХДУ створена viber-група «Абітурієнт-2022», де систематично висвітлюють актуальну інформацію щодо вступу, нововведень та дедлайнів. Крім того, учасники можуть поспілкуватися з представниками Приймальної комісії й поставити питання, що їх цікавлять.
Надалі старшокласникам провели екскурсію університетом та факультетами, які вони розглядають для здобуття вищої освіти. Серед них – медичний факультет, факультет фізичного виховання та спорту, педагогічний факультет, факультет бізнесу і права та факультет української й іноземної філології та журналістики. Також молодь ознайомилася з Науковою бібліотекою, басейном та студмістечком університету.
Учениця 11 класу Каріна Соловйова сьогодні відвідала Херсонський державний університет вперше й розглядає наш освітній заклад для здобуття вищої освіти. Зокрема, дівчину зацікавили такі освітні програми як право та логопедія.
За її словами, приємно вразила привітність викладачів та сучасна інфраструктура університету, особливо факультету фізичного виховання та спорту. Тож третя освітня програма, яку розглядає школярка, – фізична культура і спорт.
Пресцентр ХДУ