У Херсонському держуніверситеті відбулися збори трудового колективу

3 года назад 0

30 серпня, у Херсонському державному університеті відбулася Конференція трудового колективу. Уже традиційно представники освітнього закладу збираються перед початком нового навчального року, аби підбити підсумки роботи університету за минулий рік та окреслити перспективні плани на майбутнє, повідомляє пресцентр ХДУ.
Перш ніж перейти до порядку денного відбулося нагородження членів колективу. Надалі перейшли до розгляду питань порядку денного.
Про результати роботи Херсонського державного університету в 2020-2021 навчальному році доповів ректор Олександр Співаковський. Він представив присутнім відео-презентацію про результати роботи університету у минулому навчальному році, детально зупинившись на основних аспектах стратегічного розвитку університету. Олександр Співаковський відмітив, що наша філософія – впевнено рухатися визначеними напрямами задля збереження стабільних позицій на ринку освітніх послуг. Також Олександр Володимирович висловив вдячність колегам за плідну роботу.
Заслухавши інформацію ректора ХДУ Олександра Співаковського про результати роботи університету в 2020-2021 навчальному році, члени Конференції трудового колективу прийняли рішення: інформацію взяти до відома та вважати роботу Херсонського державного університету в 2020-2021 навчальному році задовільною.
Також у ході засідання члени конференції заслухали та затвердили зміни до складу делегатів Конференції трудового колективу ХДУ, Вченої ради ХДУ та План-регламент роботи ХДУ на 2021-2022 навчальний рік.
Як прокоментував ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський :
— Дуже позитивним є момент колегіальної підтримки кандидатур наших колег, яких конференція висунула для представлення до нагородження «Золотою медаллю Херсонського державного університету» та «Срібною медаллю Херсонського державного університету». Положення про ці нагороди ми ухвалили півтора роки тому, де визначили, що вручати медалі будемо у листопаді під час відзначення річниці заснування університету.
Серед претендентів дуже поважні наші колеги, можна сказати навіть Легенди. Отже, до нагородження почесною відзнакою «Золота медаль Херсонського державного університету» запропоновано Параскевича Павла Кіндратовича, кандидата філологічних наук, доцента, учасника бойових дій у Другій світовій війні, почесного професора ХДУ, почесного громадянина міста Херсона.
До нагородження почесною відзнакою «Срібна медаль Херсонського державного університету»:
— Пентилюк Марію Іванівну, докторку педагогічних наук, професорку, заслужену діячку науки і техніки України, почесну професорку ХДУ, почесну громадянку міста Херсона;
— Сокура Віктора Семеновича, провідного фахівця з питань цивільного захисту адміністративно-господарської частини, голову ради ветеранів (2003 — 2021), почесного голову ради ветеранів ХДУ, учасника бойових дій.
Дякую Юрію Івановичу Бєляєву за модерацію конференції, а всім учасникам – за конструктивну роботу.