У Херсонському держуніверситеті відзначили Міжнародний день рідної мови

2 года назад 0

Сьогодні, 21 лютого, на факультеті української й іноземної філології та журналістики відбулося справжнє свято з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Спільнота об’єдналася на цікавому та пізнавальному заході.
Міжнародний день рідної мови став традиційним для кафедри української й слов’янської філології та журналістики. Щорічно з нагоди свята викладачі та студенти проводять флешмоби, виховні заходи та круглі столи.
Відкрила захід та привітала присутніх завідувачка кафедри української й слов’янської філології та журналістики Світлана Климович: «Сьогодні, як ніколи, кожен повинен усвідомлювати: українська мова – це без перебільшення ідентифікатор нашої незалежності».
У межах навчальної практики організацією освітнього інтерактиву займалися студентки ІІ курсу спеціальностей Середня освіта (Українська мова і література) та Філологія.
Учасники свята долучилися до вікторин на платформах Kahoot, myQuiz та LearningApps, декламації віршів. Також студенти ІІ курсу спеціальності Журналістика презентували черговий випуск журналу «21.News».
Міжнародний день рідної мови пройшов сучасно, креативно, науково, а головне – з повним усвідомленням того, що мова – то наш неоціненний скарб із багатою історією.
Пресцентр ХДУ