У Херсонському держуніверситеті викладачі та студенти активно вакцинуються

3 недели назад 0

Наразі у Херсонському державному університеті стартувала третя хвиля вакцинації від коронавірусної інфекції. Сьогодні, 24 вересня, першу дозу вакцини отримали понад 150 представників університету. Серед них не лише викладачі та співробітники, а й студенти.
За словами проректора з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергія Кузнецова, більшість представників нашого університету щепилися вакциною від компанії Pfizer. Однак були й такі, які виявили бажання отримати дозу вакцини CoronaVac. І університет надав таку можливість.
Щеплення здійснювали співробітники Херсонської міської клінічної лікарні імені Є.Є.Карабелеша на базі медичного центру ХДУ у гуртожитку №3.
Викладачі й співробітники переконані, що вакцинація – один з головних бар’єрів, який ми можемо поставити перед нашим організмом і коронавірусною інфекцією.
Так, викладачка кафедри педагогіки та психології дошкільної та початкової освіти ХДУ Алла Владимирова зазначила, що вирішила вакцинуватися, аби убезпечити себе та оточуючих від можливих ризиків. Адже щодня вона спілкується з великою кількістю людей, серед яких студенти та колеги-викладачі.
Співробітниця відділу кадрів Марія Махник відзначила позитивний момент у тому, що пункт вакцинації розташований у медичному центрі ХДУ. «Зручно, що можна вакцинуватися на базі університету – просто треба перейти дорогу. Не потрібно стояти в довгих чергах і витрачати багато часу», – прокоментувала співробітниця.
Таким чином, університет виконує вимогу «жовтої зони» щодо вакцинування 80% працівників. Адже і студенти, і викладачі хочуть повернутися до звичного режиму роботи. І це відбудеться вже найближчим часом.
Крім того, сьогодні у черзі на вакцинацію було чимало здобувачів вищої освіти, які, таким чином, також демонструють свою соціальну відповідальність.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.