У Херсонському держуніверситеті визначилися з соціальними стипендіями

3 года назад 0

На ректораті, що відбувся сьогодні, 15 червня, у Херсонському державному університеті, визначили список студентів, які з 1 липня будуть отримувати соціальні стипендії.
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №147 від 26.02.2020 навчальні заклади фахової передвищої та вищої освіти мають забезпечити студентів бюджетної форми навчання, які відносяться до визначених категорій, соціальною стипендією.
Наразі у Херсонському державному університеті налічується 204 студенти-пільговика. Опікується цією категорією молоді проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов, співробітники гуманітарного відділу ХДУ.
Тож до пільгових категорій відносяться:
— діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; — діти осіб, визнаних постраждалими учасниками Революції Гідності та учасниками бойових дій; — діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок поранення в АТО; діти – внутрішньо-переміщені особи; — діти-інваліди та особи з інвалідністю I-III групи; студентів (курсантів) із сімей, які отримують допомогу як малозабезпечені; — особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності та учасниками бойових дій. Прес-центр ХДУ