У Херсонському держуніверситеті впроваджують нові цифрові трансформації

4 недели назад 0

У Херсонському державному університеті відбулося засідання щодо питань розвитку цифрових трансформацій. Модератором заходу виступила проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір.
На минулому засіданні ректорату проректорка Наталія Кушнір, яка безпосередньо опікується питанням розробки і впровадження нових цифрових трансформацій зазначила, що кожні два тижні в університеті заплановані навчання, нові та повторні зустрічі з керівним складом факультетів. А також з проректорами та деканами, де будуть розглядатися й проводитися аналіз прогресу в розвитку додатку «ХДУ24» та активність його застосування студентами й викладачами.
«Ми спланували роботу так, щоб кожні два тижні збиратися з керівним складом університету і демонструвати, які саме зміни відбулися в розробці сервісу «ХДУ24», який додався новий функціонал, над якими задачами на сьогодні працюють розробники. І, звичайно, оговорити подальші плани, аби відредагувати наш алгоритм дій», – коментує проректорка.
Адже саме на етапі запуску системи його успіх залежить від того, наскільки чітко й скоординовано спрацюють секретарі та диспетчери всіх факультетів. Тобто, без участі безпосередньо користувачів системи не можна рухатися далі в тестуванні наступного фунціоналу системи.
Так, щодо стану впровадження нового сервісу, вже відбулися перші навчання диспетчерів та співробітників факультету бізнесу і права, факультету української й іноземної філології та журналістики і факультету біології, географії та екології.
«Останні два тижні ми працювали на факультетах, збиралися з викладацьким та керівним складом факультету, демонстрували можливості в системі, намагалися спланувати навчання на факультетах і використання не тільки «ХДУ24», а й тих сервісів, які на сьогодні актуальні для викладачів кожного конкретного факультету», – розповіла Наталія Кушнір.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.