У Херсонському держуніверситеті забеспечують якісний освітній процес

1 месяц назад 0

Незважаючи на складну ситуацію в країні, Херсонський державний університет продовжує забезпечувати якісний освітній процес.
Так, у студентів ІІІ курсів факультету української й іноземної філології та журналістики триває навчальна практика, яку майбутні фахівці проходять в онлайн-режимі.
Завдяки організованій командній роботі під керівництвом Херсонського державного університету студенти мають можливість навіть в умовах війни продовжувати здобувати освіту.
На факультеті української й іноземної філології та журналістики завершується двотижнева навчальна практика для ІІІ курсів спеціальностей Журналістика та Філологія (українська мова та література).
«Навіть у сучасних реаліях Херсонський державний університет дбає про безпечний та якісний освітній процес. Під час практики керівники використовували індивідуальний підхід до кожного, гнучку систему завдань і видів роботи, аби посприяти успішному проходженню навчальної практики навіть у надскладних умовах воєнного часу. Для забезпечення цієї роботи величезних зусиль доклали керівники практики та представники баз практики», – зазначила завідувачка кафедри української й слов’янської філології та журналістики Світлана Климович.
Базами практики для студентів стали Херсонський академічний ліцей імені О.В.Мішукова при ХДУ, Херсонська гімназія № 6 Херсонської міської ради, Пресцентр університету та туристична агенція «Anex tour». Уся документація наразі оформлюється і подається в електронному вигляді, можливий рукописний варіант.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.