У Херсонському держуніверситеті запускають зовнішній ліфт в навчальному корпусі

2 года назад 0

У навчальному корпусі №5 Херсонського державного університету триває завершальний етап робіт по встановленню ліфта для людей з інвалідністю.
Дехто може запитати: навіщо потрібний ліфт у цьому навчальному корпусі? По-перше, підйомник вкрай необхідний людям з обмеженими можливостями, аби вони мали змогу дістатися верхніх поверхів на інвалідному візку.
Також молоді мами. Вони змушені спускати масивні візки, тримаючи при цьому дитину на руках. А за допомогою ліфту піднятися на будь-який поверх буде значно простіше. Люди похилого віку. Їм доволі складно без ліфта. Для них фізичні навантаження взагалі небажані.
За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського , створення інклюзивного простору – першочергове завдання для Херсонського державного університету. Вже більше місяця тривають випробування для забезпечення комфортної та безпечної роботи зовнішнього підйомника в навчальному корпусі №5.
Певні речі узгоджуються з технаглядом і рештою відповідних служб. Днями ректор особисто піднявся на п’ятий поверх. «Враження: ліфт, як у п’ятизірковому готелі, та ще й «розмовляє» державною мовою», – прокоментував Олександр Співаковський.

Нагадаємо, що кошти на будівництво підйомника в навчальному корпусі №5 отримали з міського бюджету.
Пресцентр ХДУ