![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/10/962a358e65e86d6e965e5ad3bae8a299.jpg)
У Херсонському укритті проходить арт-терапія для мешканців міста
10 месяцев назад 0
У Херсоні в артхабі в укритті відбувся майстер-клас у межах Креативно-терапевтичної платформи «Малюємо легко та весело». Організатор – ТОВ «Фестивальний центр». Захід пройшов за підтримки Українського культурного фонду.
Учасники майстер-класу разом із психологинею, викладачкою кафедри культурології факультету культури і мистецтв ХДУ Діаною Кузякіною займалися кляксографією. Вона є чудовою профілактикою страху помилок.
Всім відомо, що найпоширенішим страхом багатьох є страх зробити помилку. Забране право помилятися блокує креативність та ініціативність.На арт-терапевтичному занятті учасники «розблоковували» ці блоки та знижували планку страхів.