У компанії «Vodafone» пояснили, чому немає зв’язку на Херсонщині

1 год назад 0

Базові станції Vodafone у Херсонській області відключені. Чому Херсонщина залишилась без зв’язку в інтерв’ю Forbes  CEO компанії Ольга Устинова.

"Багато базових станцій в цих регіонах не в ефірі. Причини різні — відсутність електропостачання, десь є обриви оптики. Доїхати і полагодити, перевірити на місці, що відбувається за лінією фронту, можливостей практично немає. Наразі немає", — сказала СЕО компанії Vodafone.

Також Ольга Устинова повідомила, що оператор мобільного зв’язку тримає постійний зв'язок з Херсонщиною і намагається відновити його там, де є доступ.

"Ми щодня намагаємося тримати там зв’язок. Коли у Telegram-каналах з’являлася інформація, що ми почали відновлювати ВОЛСи (волоконно-оптичні лінії зв’язку), орки починали стріляти у їхньому напрямку, аби не дати провести ремонт. Тому ми зараз мовчимо і робимо свою справу" , — розповіла Ольга Устинова.

Що відомо:

  • 30 травня у Херсоні та області  зв'язок. Не працюють мобільні телефони та домашній інтернет.
  • 31 травня компанія "Volia" , що поки не надаватиме послуги у тимчасово окупованому Херсоні.
  • 3 червня частково  мобільний зв’язок у Нижньосірогозькій громаді, частково в місті Берислав. Зв’язок з переважною більшістю територіальних громад встановити не вдається — голова Херсонської ОВА.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.