У НБУ повідомили про банківські картки для школярів: як отримати по 5000 грн

3 месяца назад 0

НБУ запустив конкурс для школярів, які зобразять банківські картки. Названо умови для отримання 5000 грн, які нарахують переможцям.

Учнів та учениць молодших класів в українських школах запросили взяти участь у конкурсі з виготовлення іграшкової платіжної картки банку. Він проводиться у рамках Всесвітнього тижня грошей.

Про це повідомили у пресслужбі Нацбанку, який став офіційним координатором заходів Global Money Week. Творчий конкурс "Моя платіжна картка" триватиме до 24 березня.

Для участі слід самостійно виготовити іграшкову платіжну картку, яка матиме дві сторони з необхідними важливими елементами.

Щоб роботу зарахували, у платіжній картці мають бути прикрашені дві сторони та вказані: назва банку, номер картки та термін її дії, прізвище та ім'я власника, код безпеки, зображення платіжної системи, знак безконтактної оплати, магнітна стрічка, контактний чіп та телефон контакт-центр.

Дорослі повинні сфотографувати виготовлені дітьми карти з обох боків та розмістити одним знімком на інтерактивній дошці Padlet. Детальні умови представлені за .

Після додавання фото потрібно вказати ім'я та прізвище дитини, клас, в якому вона навчається, школу та місто/село, а також електронну пошту для отримання онлайн-сертифіката учасника. Далі потрібно натиснути на вкладку "Опублікувати" – готове повідомлення з малюнком розміститься на дошці.

Також потрібно розмістити публікацію "Приймаю участь у конкурсі до GMW 2024" у соцмережах "Фейсбук", Інстаграм або ТікТок з хештегами #GMWUkraine2024, #Гра НавчанняДобробут, #SecureYourFuture, #ProtectYourMoney та #GMW2.

П'ять переможців отримають подарунки від Центру фінансових знань "ТАЛАН" та проєкту USAID "Інвестиції для сталого бізнесу" —  сертифікати на 5000 грн на книги та ігри з підприємництва та фінансової грамотності. Імена щасливчиків назвуть до кінця квітня на сайті Центру фінансових знань "Талан", а також його сторінках у соціальних мережах.