У Нову Каховку окупанти пригнали “новеньких”

7 месяцев назад 0

  Наші читачі найбільше новин чекають із окупованої Нової Каховки. Це й не дивно — адже переважна більшість жителів змушені були покинути свої домівки. Кореспондент   інформує про обстановку в місті.

Щодня обстріли навколо міста і по самому місту. Сьогодні вдень був приліт в районі ХМЕМ. Знову окупанти пригнали новеньких. Вони починають "обживатися" в місті.

Очікується чергова хвиля мародерства Зокрема, в гаражних кооперативах шукають гаражі, які підійдуть за розмірами їхніх машин (в основному, приїздять на "Нивах" та Mitsubishi). Цікавляться гаражами тих, хто покинув місто і перебрався "на правий берег". Тому очікується чергова хвиля мародерства.

Майже цілодобово їздять "швидкі" в бік Таврійська. Тільки чутно і видно їх. Окупанти також цікавляться нерухомістю в Робітничому селищі і Основі. Кажуть, що готові навіть купити. Наскільки це реально — з трудом віриться. Кожна ротація починає все с початку. Існує таке враження, що між ними навіть на побутовому рівні немає взаємодії і взаєморозуміння. Навіть у розмовах в чергах вони між собою сваряться за гроші, хто кому винен і скільки. Дехто з них скаржиться, що знову в штабі надурили з "бойовими". І так щоразу. Воно і не дивно: як ще можуть ставитися штабісти до "гарматного м'яса", яке проживе від сили місяць-другий? Тому “бійці” і ходять похмурі.

А так пересуваються містом лише на цивільних машинах, і то дуже швидко, бо існує страх перед дронами-камікадзе. Якщо і ходять пішки — то між будинками, щоб у разі небезпеки відразу стрибнути в найближчий під'їзд.

Дорога в один бік Як не намагаються колаборанти "допомогти" з паспортизацією — все одно у людей на руках залишаються українські паспорти. Вже навіть згодні, щоб на президентські "вибори" люди могли прийти з українськими паспортами. Причина — недостатній рівень паспортизації. А все тому, що більшість "органів" знаходяться в Генічеську.

Те саме стосується і номерних знаків на транспортних засобах і посвідчень водія. Навіть "відкриття" ГИБДД в Чаплинці не рятує ситуацію. Бо до Чаплинки ще треба доїхати, а там дорога розбита вщент. Багато водіїв скаржаться, що поїздка на авто в Чаплинку — це дорога в один бік, ще й не факт, що доїдеш.

Повільна "швидка" До речі, викликати "швидку" майже неможливо. Лікарі в приймальному відділенні рекомендують добиратися своїм ходом. Тому рекомендується жителям міста, а також жителям Каховки і Таврійська заздалегідь потурбуватися питанням "перевізника".

Якщо раптом стане зле, а в цей час комендантська година — телефонуйте в приймальне відділення, щоб вас могли прийняти, потім звертаєтеся до тих, хто може вас відвезти в лікарню.

На блок-постах пояснюєте ситуацію, і якщо треба, телефонуєте в приймальне відділення, щоб там підтвердили, що вас чекають. У противному випадку до лікарні можете не доїхати.

Карета "швидкої допомоги" возить лише військових, а в критичних ситуаціях — цивільних у Скадовськ чи Генічеськ.

У пошуках ліків З ліками те саме — доведеться запасатися заздалегідь, бо серед ночі ніде ви нічого не дістанете. А якщо навіть удень в аптеці не знайдете — треба шукати або серед жителів міста (через месенджери і групи), або просити когось знайти і купити в Криму, а потім привезти.
Якийсь суцільний абзац, а не життя.