У селі на Херсонщині провели більярдний турнір

2 года назад 0

До Дня Незалежності України у смт Борозенське на Херсонщині за сприяння Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути було проведено більярдний турнір.
До такої події долучилися у якості як глядачів, так і учасників жителі з усієї Борозенської громади. Найкращих з кращих організатори турніру відмітили цінними подарунками та почесними грамотами.
Такі заходи ще більше об'єднують наших людей та демонструють їм, що проводити час гуртом набагато цікавіше та корисніші. До того ж на такі змагання дорослих орієнтуються і діти, а це впершу чергу навчає їх вмінню товаришувати, знаходити спільну мову один з одним та командної роботи.
Тому від усього серця дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" та голови однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за їх постійну підтримку та увагу до нашої громади! ", — діляться жителі селища Борозенське.
В результаті запеклої боротьби серед учасників віком від 50 до 75 років золото, серебро та бронза розділилися наступним чином: 1 місце — Анатолій Галушко; 2 місце — Василь Чеханюк; 3 місце — Олександр Козак.
" Пандемія коронавірусу забрала у людей найцінніше — можливість збиратися, проводити час разом та спілкуватися. Тому наразі будь-яке свято, змагання чи заняття за інтересами сприймається із неймовірним захопленням та ентузіазмом. Саме тому наша команда підтримує такі ініціативи на місцях та допомагає реалізувати ідеї спільного дозвілля громади ", — наголосив голова однойменної з Фондом партії Геннадій ЛАГУТА .


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.