У Скадовську люди не хочуть жити поруч із автомийкою

2 года назад 0

Посеред приватного житлового сектору Скадовська розпочато підготовку до будівництва мийки автомашин. Сусіди, через паркан, не в захваті від такої перспективи, тож б’ють на сполох.
А розпочалася історія з купівлі ділянки з будинком за адресою вул.Покровська,65 приватним підприємством «Скадовськ позитив-авто» (місце знаходження — Зеленівка, м.Херсон). Нові ґазди господарюють близько місяця й за цей час знесли житловий будинок, зачистили ділянку та встигли забити в землю великотоннажні циліндри, які встановлюють для технічних потреб на автомийках.
Хоча, як повідомили в Скадовській міськраді на запит представників ПП «Наш край», власники не мають права це робити – адже почали будівництво за відсутності дозвільних документів і з порушенням цільового призначення ділянки.
Відповідне депутатське звернення, в тому числі з приводу даного факту, направлено депутатом Херсонської обласної ради в Скадовську окружну прокуратуру.
Але, як стало відомо, на найближчій сесії Скадовської міськради планується розглянути клопотання Херсонобленерго, яке просить депутатів надати їм в оренду на півроку шматок землі, на час приєднання будинку за адресою вул.Покровська,65 до електроустановок.
«До якого саме будинку обленерго збирається приєднати свої мережі не зрозуміло. Адже по факту жодної житлової споруди за даною адресою немає. Я звертаюся до своїх колег по депутатському корпусу бути принциповими в подібних питаннях.
Ми підзвітні нашим виборцям і наш обов’язок відстоювати їхні права, особливо якщо вони попираються подібними хитромудрими, до того ж, незаконними схемами. Та й по-людски: жодна людина при здоровому глузді не захоче жити поруч із автомийкою», — наголосила голова Скадовської районної організації ПП «Наш край» Людмила КОЗЛОВА .