У Скадовську за час війни народилося 30 маленьких громадян

1 год назад 0

За даними скадовського пологового будинку, від початку війни у нас народилось 30 маленьких громадян України , — повідомив у соціальних мережах Скадовський міський голова Олександр Яковлєв.
Жителі Скадовської територіальної громади забезпечені газом, водою, світлом. Комунальні служби працюють. Міський голова нагадав про необхідність сплачувати за послуги. Банки працюють в обмеженому режимі через нестачу готівки. Хлібом забезпечує місцевий комбінат, за стабільною ціною продає борошно Інститут рису.
Ціни на продукти зросли, пише Олександр Яковлєв, через дефіцит пального та складну логістику. Проблем з постачанням продуктів поки не відчувають. Охорону громадського порядку у місті здійснює громадський патруль. У Скадовську працюють центр надання адміністративних полуг та органи реєстрації шлюбів. Працює лікарня та поліклініка.
"Держава виконує усі свої зобов'язання — вчасна виплата пенсій та соцдопомоги, допомога підприємцям та їхнім працівникам, послаблення в податках. На період воєнного стану не нараховується плата за землю, оренда майна, маємо пільги по сплаті єдиного податку, нульовій ЄСВ", — написав міський голова.