У випускників 2017 року традиційних іспитів не буде

7 лет назад 0

Результати ЗНО з трьох предметів зараховуватимуться як державна підсумкова атестація. Окрім того, головні новації ЗНО-2017 – скорочення термінів реєстрації та проведення тестування з іноземних мов в один день — пише regionews.sumy.ua

Про це під час прес-конференції повідомили директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена ПОПОВА та директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр СИДОРЕНКО.

За словами Олександра Сидоренка, у 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 23 травня до 16 червня. Реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 17 березня. Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

«Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року результати ЗНО із трьох предметів зараховуватимуться як результат державної підсумкової атестації, – зазначила Олена Попова. – Обов’язковими залишаються українська мова і література та математика або історія України (період ХХ початок – ХХІ століття).

Експертними групами буде встановлено показник порога «склав/не склав» з кожного предмета. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не подолають «поріг», результату ЗНО з цього предмета не отримають. Поріг «склав/не склав» для результатів державної підсумкової атестації не встановлюється.

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти попрохав усіх, хто планує у 2017 році реєструватися для участі у ЗНО, завчасно потурбуватися щодо отримання паспорта особам, яким на 1 вересня 2016 року виповнилося 16 років. Реєстрація на ЗНО для таких осіб буде проводитися виключно за наявності паспорта.

Спробувати свої сили абітурієнти можуть під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Здійснюється воно за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб і має на меті ознайомлення всіх бажаючих із процедурою ЗНО. Першого квітня відбудеться тестування з української мови і літератури, а 8 квітня з усіх інших предметів.

Для мешканців Полтавської, Сумської та Харківської областей реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти з 10 до 31 січня 2017 року. Участь у пробному ЗНО є добровільною.