У звільнених населених пунктах Херсонщини відновлюють український мобільний зв’язок

2 месяца назад 0

У деокупованих населених пунктах Херсонщини фахівці ремонтують пошкоджені російськими військовими обладнання та мережі, щоб відновити український мобільний зв’язок.

Про це голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у Facebook.

Наразі у Кочубеївці, Нововоронцовці, Білій Криниці, Високопіллі, Миколаївці, Золотій Балці, Гаврилівці, Новоскресенському, Нововасилівці та Первомаївці відновлено зв'язок мережею "Київстар", а у Кам'яному, Кочубеївці, Нововоронцовці та Білій Криниці вже працює "Vodafone".

Також у Кочубеївці доступний "Lifecell".

"Якщо ваш мобільний оператор ще не відновив зв’язок, ви можете скористатися національним роумінгом. Для цього перейдіть в налаштування телефона та вручну змініть мережу і ви знову будете на зв’язку", — йдеться у повідомленні.

Що відомо:

  • ЗСУ на Херсонщині від початку повномасштабного вторгнення звільнили 75 населених пунктів
  • Збройні сили України у Бериславському районі на Херсонщині звільнили ще п'ять населених пунктів: Нововасилівку, Новогригорівку, Нову Кам’янку, Трифонівку та Червоне.
  • Станом на 9 жовтня, з початку активних дій на Херсонському напрямку Збройні сили України звільнили понад 1170 квадратних кілометрів.
  • 5 жовтня Збройні сили України звільнили та стабілізували Нововоскресенське, Новогригорівку та Петропавлівку.
  • На Херсонщині ЗСУ звільнили 8 населених пунктів: Любимівку, Хрещенівку, Золоту Балку, Біляївку, Українку, Велику Олександрівку, Малу Олександрівку та Давидів Брід
  • У звільнених селах Херсонщини починають працювати мобільні поштові відділення


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.