Учнів херсонського ліцею ознайомили з потенціалом факультету фізичного виховання та спорту ХДУ

4 недели назад 0

У рамках «Олімпійського тижня» 22 вересня на факультеті фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету відбулася щорічна екскурсія для учнів Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради. Захід пройшов з метою профорієнтації.
Організатором та ініціатором зустрічі з ліцеїстами виступив декан факультету фізичного виховання та спорту ХДУ Іван Глухов. Він запевняє, що факультет завжди піклується про майбутнє поповнення майбутньої спортивної еліти Херсонщини, тому профорієнтаційна робота проводиться систематично.
Старшокласників привітали викладачі та студенти факультету. Заступниця декана з організаційно-виховної роботи і працевлаштування, доцентка Вікторія Коваль ознайомила ліцеїстів з матеріально-технічною базою факультету, із досягненнями колишніх і нинішніх студентів. І, звичайно, розповіла про відомих випускників.
Для запрошених гостей була підготовлена насичена профорієнтаційна програма. В.о. завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання, доцент Юрій Грабовський провів для ліцеїстів майстер-клас зі скелелазіння. До того ж, гості мали змогу самі спробувати підкорити вершини.
Студенти факультету показали вміння й навички з рукопашного бою, а магістранти провели екскурсію тренажерними залами факультету. Старшокласники мали змогу потренуватися на найсучасніших спортивних тренажерах.
Але найбільший захват у ліцеїстів викликала зустріч з колишнім учнем Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при ХДУ, а нині студентом IV курсу факультету фізичного виховання та спорту Захаром Жижко. Адже титули спортсмена вражають! Хлопець – майстер 2 дану з рукопашного бою, чемпіон кубка України з Козацького двобою, призер та чемпіон з бразильського джиу-джитсу, рукопашного бою, тренер з рукопашного бою та самозахисту. Ліцеїсти із задоволенням взяли участь у майстер-класі із самооборони, який провів Захар Жижко.
Колектив ліцею журналістики, економіки та правознавства висловив щиру подяку керівництву Херсонського державного університету, факультету фізичного виховання та спорту і безпосередньо студентам за гостинний прийом і приємне спілкування.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.