Є передумови для розширення “сірої зони” на лівому березі Дніпра в Херсонській області — коментар

1 месяц назад 0

Попри те, що село Кринки повністю знищене ворогом, і на лівому березі Дніпра на Херсонщині немає тієї фортифікації, яка б допомогла українським силам, плацдарми тримаються. Принаймні у тих локаціях, де вони з’явилися минулої осені. Щобільше, є перспективи їх розширення.

Про це сказав речник Української добровольчої армії (УДА) “Південь” Сергій Братчук сьогодні, 6 травня, в ефірі 
“Є передумови, що “сіра зона” так звана може збільшуватися. Не говорячи вже про те, що сьогодні підрозділи Збройних сил України намагаються максимально вибити ворога з так званих дніпровських островів. Там, де оперують, провадять свою діяльність, зокрема диверсійно-розвідувальні групи противника” , — зазначив він.
За словами речника УДА, плацдарми тримаються на трьох китах: мужності українських воїнів, ефективній контрбатарейній боротьбі та активності українських дронів.

“Декілька днів ворог намагався більш інтенсивно проводити так звані штурмові дії. Протягом минулої доби спромігся на три такі дії. І, власне, ті штурмові групи, невеликі за чисельністю, без військової, без важкої техніки, вони відступають, тому що їхнє просування закінчується досить швидко” , — констатував Сергій Братчук.