Українські фермери заслуговують на державну підтримку – Ігор Колихаєв

3 года назад 0

Народний депутат від Херсонської області Ігор Колихаєв на своїй сторінці у Фейсбуці, вітаючи фермерів з їх вже офіційним святом, указ про який був підписаний вчора, 18 червня, наголосив, що фермери України заслуговують на всебічну державну підтримку та увагу.
Парламентарій зауважив, що для нашої області, яка є аграрним краєм важливо все, що стосується підтримки і розвитку інфраструктури сіл, потенціалу фермерів, відродження виробництва та можливості працювати на українській землі.
«На жаль, нещодавно прийняли закон про ринок землі. Одним він вигідний, а іншим – ні. Моя позиція – потрібно розвивати ринок орендних відносин замість того, щоб продавати українські землі, які належать українському народові і країні. Такий варіант дозволив би в подальшому утримувати громади через сплату податків в умовах децентралізації», – зауважив Ігор Колихаєв.
Він висловив думку, що було б правильно створити і розвинути державний земельний банк, який викуповував би землю і здавав її на конкурсній основі в оренду та акцентува на важливості підтримки фермерів.
«Як народний депутат від Херсонщини разом з депутатською групою «За майбутнє», до якої я входжу, завжди стою на захисті наших аграріїв, фермерів та господарів української землі. – Саме ці люди завдяки своїй наполегливій праці, навіть в умовах сьогодення та незважаючи на тяжкі обставини, продовжують забезпечувати населення продуктами харчування, виступати надійними виробниками і постачальниками. І вони заслуговують на визнання та державну підтримку», – переконаний Ігор Колихаєв.
Він також побажав, щоб доля всіх українців, які працюють на землі була щасливою, а здобутки – стабільними.
«Гордо несіть по життю звання українського фермера! І пам’ятайте, сьогодні ми разом пишемо історію нашої країни, області, міста, адже Нам Тут Жити», – підкреслив народний депутат.
Нам тут жити