Українські волонтери та американські благодійники продовжують допомагати мешканцям Херсону

1 неделя назад 0

Волонтери ГО «Вільні та вірні» спільно з Фундацією Дім Рональда МакДональда передали чергову партію гуманітарної допомоги для більше ніж півтисячі українських сімей з південних регіонів, зокрема міста Херсон.
За словами голови ГО «Вільні та Вірні» Віталія Герсака, українців можна тимчасово залишити без електрики, але не без світла в душі. Тим більше, коли на допомогу людям приходять справжні волонтери і такі відомі благодійники.
Завдяки партнерству з Фундацією Дім Рональда МакДональда кількасот херсонських сімей, які пережили страшні випробування окупацією та постійно потерпають від ворожих обстрілів, але не дивлячись ні на те, що лишилися на рідній землі, отримали певну гуманітарну підтримку.
За словами херсонців, для них важливо відчувати, що про них не забули. «Для нас такі зустрічі з волонтерами не тільки реальна допомога, а й показник, що ми всі разом одна українська сімʼя і продовжуємо нашу боротьбу за свою землю», – кажуть люди.
Як повідомлялося раніше, волонтери ГО «Вільні та Вірні» вже неодноразово надавали гуманітарну допомогу ветеранам , вимушено переміщеним особам та мешканцям прифронтових регіонів, а також на постійній основі забезпечуються необхідними бойовими підрозділами ОК «Південь».